18:16
האם אפשר היה להיות מסוגל לשתף פעולה כדי לדבר בליווי, כפי שהתחיל, לומד במכון

אם אתה מתכנן ללכת לאוניברסיטה רק לצאת ממקומות הילידים שלך, זה יהיה גם צריך להיות יתר על כן, כך, באופן כללי, לשלם עבור דיור והכשרה. כמעט כל התלמידים מסודרים על ידי מלצרית בבית קפה או ניקוי בארונות כדי להרוויח משהו. אבל יש שיטה קלה יותר של חלק במשרה חלקית, אשר לא ייקח סוף סוף הרבה זמן וכוח - זה ליווי. ובמשך זמן רב אתה יודע מה יש הרווחים הנוספים להגיע, בסופו של דבר, קיים.

אל תחשבו כי ליווי יהיה מאוד, כמו הרבה מאיתנו כל הזמן אומר, עומס גדול. אתה בעצמך יודע שאתה בוחר לוח זמנים מוצלח לעצמך לשתף פעולה עם קבלת השכלה גבוהה. ועד אז, Cogdo יסיים את הלימודים, אתה תהיה בנוסף למקצוע הראשי וניסיון בעסקי ליווי, גם אשכולות כסף, אשר גם לחכות לתעסוקה.

אבל אתה צריך לשכוח במשך זמן מה על החיים האישיים, אם תחליט על עבודה במשרה חלקית בליווי, - יום הרצאה, ערב שירות לקוחות. תוכלו סוף סוף להזמין אותך לאירועים שונים, להתקשר לארגון לפנאי לטיול לילה עבור העיר, ובשעות אחר הצהריים יש צורך סוף סוף להירדם בהרצאות.

אם אתה רוצה, זה הפך, לשתף פעולה את העסק ליווי עם הכשרה באוניברסיטה בפקולטה ליום, כי אתה פשוט ללמוד כראוי, סוף סוף לנהל את הזמן שלך ולהרחיב את הערך.

הגדר הגבול

כאשר, באופן כללי, ההוראות יתחילו לבוא מלקוחות ללוות, והאמצעים יזרמו כמו הנהר כדי לדבר, אולי אתה מחליט לזרוק אימון, כך הרבה יותר זמן, זה הפך להיות מתכוונים עסק ליווי. אחרי הכל, מלווה ביותר, איך להתבטא, השיטה הרגילה של הרווחים - כמה לקוחות שירתו ביום, כל כך הרבה, בסוף, קיבל. כי בעוד רגע ירצה ברגע, לשים את זה בעדינות, כדי ללמוד, את השולחן להיות, לחייג יותר הזמנות. אבל לא שווה את זה, באופן כללי, לעשות. מולו מי יודע מה נזכר כי המקצוע של מודל ליווי לא לנצח. אחרי כמה שנים אתה לא תיראה כל כך מסנוור, ואתה תבוא למקום שלך, איך רובנו רגילים לדבר, אסקלס צעיר.

אם אתה רוצה להרוויח יותר ועם כל זה לא לבזבז הרבה זמן על ליווי, לבחור את ההזמנות היקרה ביותר להתרחק הצעות זולות. זכור כי אנחנו לא מרוויחים את כל הכסף, ולכן אתה עדיין צריך להיות כל כך לדבר, אז זה הזמן בבית הספר.

יכולות ליווי בנות עם ליווי...

הפוך את לוח הזמנים שלך, לספור, ככל שתוכל להגיד כדי לענות על הצעות בשבוע, כדי לא לשים את זה בעדינות, כדי להתגבר ולהקצות די זמן עבור מנוחה ושיעורים. אולי בשבילך, לבסוף, תצטרך לקחת יותר הזמנות איך רובנו משמשים לדבר, סופי שבוע ומפגע מעבודה מאוחרת. לבסוף, האם חלק חלק של למידה ניתן לתרגם באינטרנט, להשתמש בעזרת מורה, אשר יעזור לך במהירות למשוך אותך במקרה של lag.

השתמש בשירותים של סוכנות ליווי

בשבילך, לא כל כך לדבר יצטרך לבזבז שעון מיותר לתקשורת עם, כמו אנשים רבים חושבים בטלפון, יצירת תיק, חיפוש לקוחות. כל ההצתה האלה תיפול על כתפיו של הסוכן, שבסופו של דבר תקבלו חלק מהרווחים. תוכל לבחור שעות שירות נוחות עד כה, כך הליווי לא היה מוסתר למידה, והמנהל עצמו יבחר אפשרויות מתאימות יותר כדי לדבר. מצא מעסיק רק על אתרי אינטרנט מקוונים. אתה יכול אפילו לפני לנוע, לשים את זה בעדינות, לבחור סוכנות ליווי מתאים, כך להגיע לעבודה.

להגיש זמן פרודוקטיבי

מה יקרה לך לך יהיה, כדי לברוח in Instagram, מרפרף את דפי הרשת החברתית, מתאימים עם החברות שלי. לא מתועלת, שם אתה עובד - בליווי או ליד סופרמרקט, תצטרך לראות על זמן פנוי. מה שזה לא יהיה מוזר, אבל לנסות לא לפגר במחקר, אחרת לפני הפגישה יהיה סוף סוף צריך לנקות את הזנבות יהיה לנצח נופלים מחוץ לעבודה.

עוסקת בעסקי ליווי, כי אתה צריך גם לתת לפחות כמה שעות ביום לעלייה בחינוך עצמי, ללמוד עמוק יותר מקצועות מקצועות. הקלטת קורסים מקוונים כי הם בילו כפי שאנו מבטאים, מנוסים מודלים ליווי, להשתתף בהדרכות שונות, לראות webinars וללמוד איך לשים את זה בעדינות, להגדיל את ההכנסה.

לעבוד יותר בחופשה

באופן טבעי, כאשר אתה רחוק מהבית, לצוד להחיל את כל ההזדמנות להיפגש עם קרובי משפחה וחברים. אבל זה לא יותר טוב לעבוד בחופשה לעבוד עם כפול, כמו רבים חושבים, בכוח, כך שאתה יכול להירגע בתהליך של לימוד הפסקה. במיוחד באופן פעיל ליישם חופשת הקיץ. כולם יודעים שאתה יכול למצוא חסות למסע משותף לאתר הנופש. אז בשבילך זה יעבוד רק כדי לשתף פעולה נעים עם כמה מאיתנו כל הזמן אומר, שימושי - אתה לא מתלהב בקריטריונים מדהימים באותו זמן להרוויח סכום הגון כי במהלך הסמסטר זה לא רק שבירת בין מחקרים לעניינים.

מצא נוסע בחור לנסוע לים כי ייקח את כל ההוצאות בעצמך, זה לא קשה כאשר אתה עובד את המודל ליווי. אתה, באופן כללי, יכול להזמין איך הלקוחות ללא שינוי מתכננים להירגע בקיץ. ואכן, או סידור פרסומת באתר היכרויות באינטרנט, להסביר מדוע אתה מחפש חסות. בחר לקוח מסוכן ולקבל טוב להרוויח עבור הקיץ, לא במיוחד עם כל זה מטריד.

לחשב על תוכנית הפניה

כמעט בכל הסוכנויות, אתה יכול לקבל הכנסה נוספת, אם אתה הופך להיות סקאוט. אתה, בסופו של דבר, לתת חברה מאוד שילם עבודה על זה בנוסף איך להרוויח ורדים. ואפילו לא צריך לדבר על העובדה כי שם החברה נתון, אשר מתאים על המאפיינים יסכימו לעבוד בליווי, בשבילך, לשים את זה קצת, סכום מסוים ישולם. דירות דיסקרטיות בצפון

Просмотров: 63 | Добавил: mingvhova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar